Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas

Sukurta 2017.09.19 / Atnaujinta 2017.09.19 09:15
   Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas
   Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas

   Rugsėjo 18 dieną Šanchajuje apsilankiusi Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė susitiko su Šanchajaus Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju, lankėsi vietos įmonėse,  susitiko su Šanchajaus lietuviais.

   „Lietuvos Mokslo ir inovacijų ir technologijų agentūra sėkmingai bendradarbiauja su Šanchajaus technologijų centru, Lietuvos atstovai turėjo galimybę stažuotis Šanchajaus mokslo technologijų parkuose. Tikiuosi, jog šių įmonių saitai ateityje tik stiprės", - susitikime su Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju sakė I. Marčiulionytė.

   Ambasadorė vėliau lankėsi vietinėse įmonėse, kurios vykdo savo veiklą ar ketina plėstis į Europą.

   Vizitą Šanchajuje ambasadorė užbaigė susitikimu su vietos lietuviais ir kinais, kurie domisi Lietuvos karpinių ir kitomis lietuviškų amatų tradicijomis. Renginio metu svečiams lietuviškas tradicijas ir savo karpinius pristatė karpinių meistrė iš Lietuvos Odeta Bražėnienė.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_20180309_SandongasKinija.jpg

   Kovo 8-9 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

   Atstovybių naujienos »
   tomas_razmus-7403.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 28 dieną susitiko su naujuoju Kinijos  ambasadoriumi Shen Zhifei. Nuo diplomatinių santykių užmezgimo tarp Lietuvos ir Kinijos tai yra jau dešimtasis Kinijos ambasadorius Lietuvoje.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-2393.JPG

   2018 metų sausio 4 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi Wei Ruixing. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

   Dvišaliai santykiai »
   20171031_komisijosposedis.jpg

   Spalio 31 dieną Kinijoje, Pekine įvyko 13-asis tarpvyriausybinės Lietuvos ir Kinijos prekybinio- ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis.

   _DSC5436.JPG

   Vilniuje 2017 metų spalio 10 dieną surengtos dvišalės Lietuvos ir Kinijos politinės konsultacijos, kurių metu buvo pasikeista nuomonėmis aktualiais dvišaliais politiniais, ekonominiais klausimais. Taip pat aptartas šalių bendradarbiavimas 16+1 formate, aktualūs susitarimai, padėtis Šiaurės Korėjoje.

   Dvišaliai santykiai »
   LT KINIJA.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kinijos užsienio reikalų ministrą Wang Yi ir visus Kinijos žmones su 68-osiomis Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinėmis.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

   Naujienlaiškio prenumerata