Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kovo 11-osios proga iškelti inkilai

Sukurta 2019.03.08 / Atnaujinta 2019.03.14 18:14
   Kovo 11-osios proga iškelti inkilai
   Kovo 11-osios proga iškelti inkilai
   Kovo 11-osios proga iškelti inkilai
   Kovo 11-osios proga iškelti inkilai
   Kovo 11-osios proga iškelti inkilai

   Kovo 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

   „Beveik prieš tris dešimtmečius, 1990 m. Kovo 11-ąją mes pasukome savo gyvenimą nauju keliu – Laisvės keliu. Šis kelias atvėrė mums unikalias Laisvės kūrybos galimybes. Šiandien mūsų Valstybė yra matoma ir girdima Europoje ir pasaulyje. Tai nėra tik žodžiai. Tai – nueitas kelias. Kartu tai yra ir įsipareigojimas. Kurkime Lietuvą, kurioje gera gyventi visiems“, – sveikindamas darbuotojus sakė ministras L. Linkevičius.

   Šventės proga ministerijos darbuotojai sugiedojo „Tautišką giesmę“ ir ministerijos vidiniame kieme iškėlė inkilus grįžtantiems paukščiams.  

   Vėliau susirinkusiems koncertavo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro specialybės studentai (vadovė – Dalia Abarė).

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Gruzija4.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Sakartvelo (Gruzijos) užsienio reikalų ministrą Davidą Zalkalianį ir visus Sakartvelo žmones su Nepriklausomybės diena. Gegužės 26-ąją Sakartvele minimos Sakartvelo Demokratinės Respublikos paskelbimo 101-osios metinės.

   Dvišaliai santykiai »
   Dzc1YK8WkAESfGEres.jpg

   Vasario 17 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kosovo Respublikos ministro pirmininko pirmąjį pavaduotoją, užsienio reikalų ministrą Behgjetą Pacollį su Kosovo Nepriklausomybės diena.

   Dvišaliai santykiai »
   Cekija3.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Čekiją Nacionalinės dienos – nepriklausomos Čekoslovakijos Respublikos paskelbimo šimtmečio proga.

   Taip pat ministras L. Linkevičiaus pasveikino Čekijos kariuomenės karius, šiuo metu užtikrinančius regiono saugumą Lietuvoje dislokuotame NATO priešakinių pajėgų batalione.

   Dvišaliai santykiai »

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 21 dieną pasveikino Maltos užsienio reikalų ir prekybos skatinimo ministrą Carmelo Abela ir Maltos gyventojus Nepriklausomybės dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata