Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

Sukurta 2020.09.02 / Atnaujinta 2020.09.02 14:08
  Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

  Rugsėjo 1 dieną Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje (Baltarusijoje) lietuvių mokomąja kalba.

  Sveikindamas mokytojus, moksleivius ir jų tėvelius su rugsėjo 1-ąja ambasadorius pasidžiaugė ne tik didėjančiu mokinių skaičiumi mokykloje, bet ir galimybe mokyklos patalpose veikti lietuviškam vaikų darželiui.

  Mokyklą pradėjusiems lankyti pirmokams ambasadorius įteikė simbolines dovanėles ir paskatino drąsiai žengti mokslo ir žinių keliu. „Būkite žingeidūs, kurkite, pažinkite ir tobulėkite. Puoselėkite tautiškumo tradicijas, pažinkite Lietuvos istoriją, kultūrą ir papročius“, – palinkėjo A. Pulokas.

  Šiemet Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje lietuvių mokomąja kalba mokslo metus pradėjo 71 moksleivis, iš kurių – septyni pirmokai ir trys abiturientės.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  image00024.jpeg

  Lapkričio 28 dieną vyko virtualus metinis Jungtinės Karalystės (JK) bendruomenių vadovų ir atstovų susitikimas, kurį devintą kartą organizavo Lietuvos ambasada JK.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
  download (5).jpg

  Lapkričio 19 dieną laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje daugiausia dėmesio skirta politinei situacijai Baltarusijoje, prezidento rinkimams JAV ir Moldovoje. Taip pat aptarta situacija Kalnų Karabache ir Viduržemio jūros rytuose bei kylantis iššūkiai daugiašalei sistemai.

  Daugiašaliai santykiai »

  Lietuva išreiškia visišką solidarumą su Jungtine Karalyste (JK) po to, kai lapkričio 9 dieną iš Baltarusijos buvo išsiųsti du JK diplomatai, ir apgailestauja dėl šio nepateisinamo de facto Baltarusijos valdžios veiksmo. Šis prieš JK ir jos diplomatus nukreiptas aktas, kaip ir ankstesni „reikalavimai“, kad Lietuva ir Lenkija susimažintų savo diplomatinį atstovavimą Baltarusijoje, rodo apgailėtiną oficialaus Minsko elgesio modelį akredituotų diplomatinės bendruomenės narių atžvilgiu ir dar labiau izoliuoja režimą.

  Kalbos, pareiškimai »

  Lapkričio 11 dieną Baltarusijos Užsienio reikalų ministerijai perduota Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos nota dėl oficialios informacijos apie energetinio paleidimo metu įvykusį incidentą Baltarusijos atominėje elektrinėje (Astravo aikštelėje) pateikimo.

  Kalbos, pareiškimai »

  Lapkričio 5 dieną Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Nuolatinėje Taryboje pristatyta ataskaita dėl žmogaus teisių pažeidimų Baltarusijoje, susijusių su 2020 metų rugpjūčio 9 dieną vykusiais prezidento rinkimais.

  Daugiašaliai santykiai » Kalbos, pareiškimai »

  Spalio 30 dieną Užsienio reikalų ministerija įteikė protesto notą Baltarusijos ambasadai Vilniuje dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Baltarusijos Respublikos Vyriausybės susitarimo dėl valstybės sienos perėjimo punktų pažeidimo.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »