Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Ambasadorius dalyvavo Aleksandrijos bibliotekos organizuotoje konferencijoje

Sukurta 2018.11.28 / Atnaujinta 2018.11.28 09:43
    Ambasadorius dalyvavo Aleksandrijos bibliotekos organizuotoje konferencijoje

    Lapkričio 25 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Egipte Arvydas Daunoravičius dalyvavo Aleksandrijos bibliotekos organizuotoje konferencijoje „The Second International Youth Culture Conference“, kurios tema Jaunimas keičia ateitį per meną, media ir sportą. Konferencijos tikslai yra įgalinti jaunimą, skatinti ir palaikyti supratimą bei dialogą tiek tarp skirtingų kultūrų, tiek ir pačių kultūrų viduje.

    Ambasadorius A. Daunoravičius buvo pakviestas į panelio diskusiją tema „Egipto langas į pasaulį: kultūros įvairovė ir galimybės“, kurioje ne tik diskutavo apie skirtingų kultūrų sąlyčio taškus ir jaunimo vietą jose, bet ir supažindino konferencijos dalyvius su valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančios Lietuvos kova už nepriklausomybę, ekonomikos reformomis ir pasiekimais, euroatlantinės integracijos svarba mūsų valstybei ir Lietuvos vieta Europoje ir pasaulyje, Lietuvos ir Egipto santykių istorija bei šiandiena.

    Naujienlaiškio prenumerata