Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Atkaklus lietuvis lankėsi Kaire

Sukurta 2018.01.10 / Atnaujinta 2018.01.10 17:56
  Atkaklus lietuvis lankėsi Kaire

  Sausio 10 d. Lietuvos ambasadoje Kaire lankėsi užsispyręs keliautojas iš Lietuvos pajūrio Karolis Košys. Savo epinę kelionę motociklu, pavadintu „Naglio“ vardu, iš Nidos į Keiptauną Pietų Afrikos Respublikoje jis pašventė atkurtos Lietuvos 100-mečiui.

  Ambasadoje Karolis papasakojo apie savo nuotykius, kuriuos patyrė regione keliaudamas iš Europos, taip pat trumpai pristatė savo tolimesnį kelionės planą. Keliautojas pakeliui lanko lietuvių bendruomenes ir kitus lietuvius, populiarina Lietuvą šalyse, kuriose žinios apie mūsų šalį nėra gausios.

  Akcentuodamas kelionės žavesį ir aplankytų šalių savitumą, Karolis pažymi, jog gali jas palyginti su Lietuva. „Tai skatina mane dar labiau didžiuotis Lietuva ir jos pasiekimais“ – sako jis.

  Numatęs nukeliauti apie 25 000 km ir jau priartėjęs prie kelionės „zenito“, prieš pasiekdamas Pietų Afriką, Karolis dar ketina aplankyti Sudaną, Etiopiją, Keniją, Tanzaniją ir Mozambiką.

  Popiet ambasadorius Arvydas Daunoravičius bei ambasados kolektyvas Karoliui palinkėjo sėkmės ir išlydėjo į Hurgadą, kur gyvena gausiausia lietuvių bendruomenė Egipte. Ten numatyti susitikimai su vietos lietuviais, taip pat šeštadieninės lituanistinės mokyklos mokinukais.

  Naujienlaiškio prenumerata