Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Ekspedicijos "Nuo Baltijos iki Bengalijos" dalyviai lankėsi Kaire

Sukurta 2018.11.21 / Atnaujinta 2018.11.21 13:39
  Ekspedicijos "Nuo Baltijos iki Bengalijos" dalyviai lankėsi Kaire

  Šiandien Lietuvos Respublikos ambasados Egipte darbuotojai iškilmingai išlydėjo Antano Poškos įkvėptus ir jo keliais keliaujančius projekto "Nuo Baltijos iki Bengalijos" dalyvius Rimą Bružą ir Aurimą Mockų, kurie šiuo metu jau juda Sinajaus pusiasalio link. 

  Ambasados ministras patarėjas Rimvydas Kriukelis ekspedicijos dalyviams palinkėjo sėkmės, ištvermės ir gerų įspūdžių nelengvoje, tačiau nuotykių pilnoje kelionėje. Rimas ir Aurimas savo ruožtu ambasadai perdavė simbolinę dovaną – Aurimo Lietuvos pajūryje surinktų Baltijos gintarų saujelę ir Stelmužės ąžuolo giles, pajuokaudami, kad ambasados teritorijoje Egipte galbūt ateityje galėsime pamatyti žaliuojančius lietuviškus ąžuolus. 
  Mieli draugai, linkime jums geros tolimesnės kelionės ir BON VOYAGE!

  Ekspedicija skirta legendinės Antano Poškos kelionės motociklu į Indiją, aprašytos knygoje “Nuo Baltijos iki Bengalijos”, 90 metų jubiliejui paminėti.

  Naujienlaiškio prenumerata