Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Dubajuje

Sukurta 2018.03.08 / Atnaujinta 2018.03.08 15:47

Lietuvos ambasada Egipte 2018 m. kovo 26-27 dienomis planuoja konsulinę misiją į Dubajų, Jungtinius Arabų Emyratus.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, dėl Lietuvos Respublikos pilietybės bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Dėl išankstinės registracijos maloniai prašome skambinti telefonu +20 2 2736 6461 arba rašyti elektroniniu paštu [email protected] nurodant, kokią konsulinę paslaugą norima gauti ir asmens, kuriam konsulinė paslauga reikalinga, duomenis.

Misijos metu Dubajuje konsulinės paslaugos bus teikiamos kovo 26 d. rytinės ir popietinės sesijos metu, o kovo 27 d. vyks tik rytinė sesija.

 

LABAI SVARBU

Konsulinė misija įvyks tik tuo atveju, jei į užsiregistruos pakankamas interesantų skaičius.

Tuo atveju, jei misija įvyks, visiems užsiregistravusiems bus išsiųstas patvirtinimas apie misijos konkrečią vietą ir jiems paskirtą susitikimo laiką.

Kviečiame visus aktyviai registruotis.

 

Naujienlaiškio prenumerata