Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
E. paštas

Lietuva padėjo Egiptui stiprinti konkurencijos institucijos gebėjimus

Sukurta 2017.03.21 / Atnaujinta 2017.03.22 11:38
  Lietuva padėjo Egiptui stiprinti konkurencijos institucijos gebėjimus

  Lietuvos ambasadorius Egipte Arvydas Daunoravičius kovo 20 dieną Kaire dalyvavo Europos Sąjungos Dvynių programos projekto Egipto konkurencijos institucijos gebėjimams stiprinti pabaigos ceremonijoje.

  Kalbėdamas renginio dalyviams A. Daunoravičius pasidžiaugė glaudžiu Lietuvos, Vokietijos ir Egipto institucijų bendradarbiavimu įgyvendinant šį projektą. Ambasadorius pažymėjo, kad pasiekti ženklūs rezultatai stiprinant Egipto konkurencijos institucijos administracinius gebėjimus, yra ne tik solidus pagrindas toliau vystyti šią vartotojams reikšmingą Egipto instituciją, bet ir prisidės didinant Egipto ekonomikos konkurencingumą.

  27 mėnesių trukmės projektą įgyvendino atranką laimėjęs Vokietijos ir Lietuvos konsorciumas, kuriame Lietuvos konkurencijos taryba dalyvavo kaip jaunesnioji Vokietijos federalinės ekonomikos ir energetikos ministerijos partnerė.

  Projektą finansavo Europos Sąjunga.

  Naujienlaiškio prenumerata