Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Lietuva pradeda įgyvendinti pirmąjį ES paramos projektą Jordanijoje

Sukurta 2017.11.23 / Atnaujinta 2017.11.23 11:14
  Lietuva pradeda įgyvendinti pirmąjį ES paramos projektą Jordanijoje

  Jordanijoje pradedamas naujo Europos Sąjungos Dvynių projekto „Jordanijos Viešojo saugumo direktorato / Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų stiprinimas“ įgyvendinimas. Tai pirmasis Lietuvos vadovaujamas projektas šioje šalyje, kurį kartu su partneriais iš Suomijos viešojo administravimo instituto (HAUS) įgyvendina Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Centrinė projekto valdymo agentūra.

  Iškilmingoje projekto atidarymo konferencijoje kalbėjęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Daunoravičius pasidžiaugė per paskutiniuosius metus išaugusiu ir stiprėjančiu dvišaliu bendradarbiavimu su Jordanija ir galimybe Lietuvai prisidėti prie Jordanijos viešąjį saugumą užtikrinančių tarnybų gebėjimų stiprinimo.

  „Lietuva iki šiol jau prisidėjo prie beveik aštuoniasdešimties Europos Sąjungos Dvynių projektų sėkmingo įgyvendinimo, todėl šalis turi kur kas daugiau nei vien patirtį, kurią gali perduoti. Europos Komisijos duomenys rodo, kad 2014-2016 metais Lietuva buvo viena iš sėkmingiausių Dvynių projektų partnerė Europos Sąjungoje“, – savo kalboje paminėjo ambasadorius.

   Projekto tikslas – prisidėti prie Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų strategiškai valdyti žmogiškuosius išteklius stiprinimo. Taip pat projektu siekiama gerinti institucinius Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimus įgyvendinant aukštos kokybės mokymus ir karjeros plėtojimo paslaugas, ypatingą dėmesį skiriant lyčių lygybės, žmogaus teisių ir darbuotojų įtraukimo į viešojo sektoriaus valdymą klausimus.

  Projektas finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą Jordanijos Hašimitų Karalystei. Projekto bendra vertė – 1 500 000 EUR.

  Naujienlaiškio prenumerata