Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Arabų Šalių Lygos generaliniam sekretoriui

Sukurta 2017.11.28 / Atnaujinta 2017.11.28 17:05
  Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Arabų Šalių Lygos generaliniam sekretoriui

  Lapkričio 27 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Daunoravičius įteikė skiriamuosius raštus Arabų Šalių Lygos generaliniam sekretoriui Ahmed Aboul Gheit.

  Pokalbio, vykusio po skiriamųjų raštų įteikimo, metu buvo aptarta padėtis regione ir galimos bendradarbiavimo galimybės.

  Arabų Šalių Lyga, tai 1945 m. Kaire įkurta regioninė arabų valstybių politinė sąjunga, šiuo metu turinti 22 narius ir 4 asocijuotus narius. Pirmosios organizacijos narės buvo Egiptas, Irakas, Transjordanija (dabartinė Jordanija), Libanas, Saudo Arabija ir Sirija.

  Pagrindinis lygos tikslas – nubrėžti glaudesnius ryšius tarp valstybių narių ir koordinuoti savitarpio bendradarbiavimą, ginti lygos valstybių narių nepriklausomybę ir suverenumą bei bendrai apsvarstyti arabiškų šalių reikalus ir interesus.

  Naujienlaiškio prenumerata