Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Libano Respublikos Prezidentui

Sukurta 2017.10.22 / Atnaujinta 2017.10.22 10:59
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Libano Respublikos Prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Libano Respublikos Prezidentui

   Spalio 18 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Daunoravičius įteikė skiriamuosius raštus Libano Respublikos Prezidentui Michel Aoun.

   Po iškilmingos skiriamųjų raštų teikimo ceremonijos vykusio pokalbio su Libano prezidentu metu ambasadorius A. Daunoravičius priminė apie artėjantį dvišalių diplomatinių santykių 25-ąjį jubiliejų. Ambasadoriaus nuomone, šios apvalios datos paminėjimas galėtų būti nauju impulsu toliau stiprinant dvišalius santykius.

   Prezidentas M. Aoun palinkėjo sėkmės ambasadoriui einant savo pareigas ir pareiškė, kad Libano Respublika yra atvira glaudžiam ir abipusiai naudingam bendradarbiavimui. Jis taip pat ir išreiškė viltį, kad šalių dvišaliai santykiai intensyvės.

   Ambasadorius A. Daunoravičius reziduoja Kaire, Egipte. Lietuva ir Libanas diplomatinius santykius užmezgė 1993 metų kovo 18 dieną. Nuo 2008 metų Beirute veikia Lietuvos konsulinė įstaiga, vadovaujama garbės konsulo.

   Naujienlaiškio prenumerata