Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Parodos „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ pristatymas Vokiečių kultūros centre Hurgadoje

Sukurta 2016.10.20 / Atnaujinta 2016.10.20 17:38
  Parodos „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ pristatymas Vokiečių kultūros centre Hurgadoje

  2016 m. spalio 15 d. Lietuvos Respublikos ambasada Egipte, bendradarbiaudama su Vokiečių kultūros centru Hurgadoje ir vietos lietuvių bendruomene, pristatė interaktyvią parodą „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“. 

  Lietuvos Respublikos ambasadorius Egipto Arabų Respublikai Arvydas Daunoravičius atidarydamas parodą pristatė interaktyvias instaliacijas ir stendus, kuriuose buvo galima susipažinti ne tik su lietuvių kalbos vieta indoeuropiečių kalbų šeimoje ar kalbos istorija, bet ir su lietuvių kalbos abėcėle, lietuviškais žodžiais pasaulio kalbose, sužinoti, kiek žodžių yra lietuvių kalboje, kokiais keliais jie atėjo į mūsų kalbą, kokią vietą pasaulyje užima lietuvių kalba pagal ja kalbančiųjų skaičių.

  Ambasadorius A. Daunoravičius pasidžiaugė, kad būtent Vokiečių kultūros centras yra ta vieta Egipte, kur galima mokytis lietuvių kalbos – šeštadieniai čia vyksta lietuviškos „Jūrų arkliukų“ mokyklėlės užsiėmimai.

  Pažymėtina, kad paroda „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ rugsėjo 26 dieną buvo pristatyta Europos kalbų dienos renginyje Aleksandrijoje. 

  Naujienlaiškio prenumerata