Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, JUNGTINIAMS ARABŲ EMYRATAMS, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI

Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT

plačiau »

Tel. +20 2 2736 6461
Faksas +20 2 2736 5130
El. paštas

Pirmą kartą Egiptui skiriama Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo parama

Sukurta 2017.08.10 / Atnaujinta 2017.08.10 15:47
   Pirmą kartą Egiptui skiriama Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo parama
   Pirmą kartą Egiptui skiriama Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo parama

   Rugpjūčio 1 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Egipto Arabų Respublikoje pasirašyta pirmoji Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo projekto įgyvendinimo sutartis su ne pelno siekiančia pilietine organizacija „Egipto šeimos vystymo fondas“ (Egyptian Foundation for Family Development) projektui „Moterų – bendruomenės lyderių – rėmimas keičiant diskriminacinę bendruomenių kultūrą“ įgyvendinti. 

   Projektu siekiama įgalinti moterų grupę, sustiprinant jų įgūdžius ir žinias, siekiant pakeisti jų bendruomenėse esančią diskriminacinę kultūrą ir integruoti idėjas, skatinančias lyčių lygybę ir moterų teises.

   Kruopščiai atrinkta 15 moterų grupė tobulins rašymo ir bendravimo įgūdžius, mokysis taikomojo pasakojimo (storytelling), dikcijos ir klausymo meno. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, projekto dalyvės įgytas žinias galės efektyviau panaudoti keliant ir sprendžiant pažeidžiamų moterų problemas savo bendruomenėse, ugdyti Egipto piliečių sąmoningumą lyčių lygybės srityje.

   Ambasados ministras patarėjas, atliekantis laikinojo reikalų patikėtinio funkcijas, Rimvydas Kriukelis pasveikino programos dalyves ir padėkojo už glaudų bendradarbiavimą bei projekto svarbą  ir organizacijos reikšmingą veiklą regione. Tuo tarpu organizacijos „Egipto šeimos vystymo fondas“ vykdančioji direktorė Hala Abdelkader Mohammad Aly pasidžiaugė Lietuvos noru prisidėti prie moterų teisių gynimo Egipte ir išreiškė viltį, kad pradėtas bendradarbiavimas tęsis ir ateityje.

   Į Ambasados kvietimą teikti koncepcijas 2017 m. vystomojo bendradarbiavimo projektams Egipte įgyvendinti iš viso atsiliepė 5 organizacijos. Nuoširdžiai dėkojame už parodytą susidomėjimą ir tikimės aktyvaus dalyvavimo ateityje.

   Projektas yra finansuojamas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

   Naujienlaiškio prenumerata