Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +20 2 2736 6461
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadoje lankėsi Taivano ekonomikos ir kultūros biuro Jordanijoje atstovai

Sukurta 2022.09.15 / Atnaujinta 2022.09.15 12:07
  Ambasadoje lankėsi Taivano ekonomikos ir kultūros biuro Jordanijoje atstovai

  Rugsėjo 14 d. Lietuvos ambasadoje Egipte mandagumo vizito lankėsi Taivano ekonomikos ir kultūros biuro Jordanijoje vadovas Ali Yang ir patarėjo pavaduotojas Yunus AbdulHayye Ma. 

  Susitikime su ministru patarėju Eirimu Pakalniu ir pirmuoju sekretoriumi Dariumi Nevuliu aptartos Lietuvos ir Taivano bendradarbiavimo ekonomikos srityje, ypač aukštųjų technologijų sektoriuje (puslaidininkiai, biotechnologijos, startuoliai), perspektyvos. Teigiamo postūmio abiejų šalių ekonominiuose santykiuose tikimasi iš Taivaniečių atstovybės Vilniuje ir iš greitu metu Taibėjuje darbą pradėsiančios Lietuvos atstovybės veiklos. 

  Kalbėdami apie Rusijos karą prieš Ukrainą Taivano atstovai pažymėjo, kad dėl savo geopolitinės padėties taivaniečiai puikiai supranta Ukrainos ryžtą kovoti dėl savo teritorijų ir nepriklausomybės. Nuo pat karo veiksmų pradžios Taivanas siuntė humanitarinę pagalbą, vaistus nukentėjusiems ukrainiečiams. 

  A. Yang pabrėžė, kad Taivanas labai vertina ir dėkoja už Lietuvos reiškiamą principinę poziciją demokratijos ir laisvės klausimu.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha